ארגון כבלים

פתרונות להסתרת שקעים

עיצוב חדרי ישיבות הינו משימה מורכבת, הכוללת התחשבות בגורמים רבים. במהלך תהליך העיצוב, יש לחשוב במקביל על שני ערוצים מרכזיים – ערוץ הפרקטיות, וערוץ המראה.

זאת מכיוון שחדרי ישיבות הם במהותם כלים פרקטיים, ולכן עליהם לכלול מספר אביזרים קבועים כגון שולחן רחב ידיים, כיסאות נוחים, מקרן, מחשבים, ועוד.

עם זאת, חדרי ישיבות הם גם אחד המיקומים החשובים במשרד, ומעל לכך- אחד המקומות המייצגים ביותר שלו. לכן,

מעבר לפרקטיות, עניין הנראות חשוב. יש להשקיע בעיצוב של חדר הישיבות כך שיתאים לחברה, ויאפשר לעובדים לנהל בו ישיבות בצורה נוחה ונעימה.


הבעיה היא, שפעמים רבות ערוצים אלו מתנגשים, ונוצר מצב בו יש לקבל החלטה ולהכריע בין המראה המעוצב של חדר הישיבות, לבין הכלים הפרקטיים שאנו זקוקים להניח בו. אחת הדוגמאות הנפוצות לכך, היא הימצאותם של כבלי החשמל.

אז איך מסתירים כבלי חשמל בצורה מעוצבת?

כיום, ניתן למצוא בשוק פתרונות רבים המהווים תשובות שונות לשאלה הזאת.

ישנם פתרונות ארגון כבלים שאף מהווים כלי עיצובי בפני עצמם, ובכך מאפשרים לא רק הסתרה אלא הוספה של אלמנט עיצובי נוסף לחלל החדר.

ריכזנו עבורם מספר דוגמאות נפוצות לפתרונות המאפשרים הסתרה וארגון של כבלי חשמל:

 

  • עמדות שקועות – הפתרון הנפוץ ביותר, אשר ניתן למצוא כיום במשרדים רבים ואף במקומות אחרים, הינו עמדות שקעים הבנויות כחלק מהשולחן. עמדות אלו בולטות מעט מעל פני השולחן, ומאפשרות חיבור למחשב או לכל כלי חשמלי אחר שיזקקו לו. החיבור לחשמל עובר בתוך השולחן ומתחתיו, כך שאין צורך להתעסק עם כבלים מיותרים שיהוו גורם מפריע למראה של חדר הישיבות, ואף עלולים להיות גורם לנפילה.

 

  • תעלות כבילה – תעלות אלו מאפשרות מעבר של כבלים, במידה ויש צורך לבצע מעבר כזה בתוך החדר. התעלות מותקנות מתחת לשולחנות, ובכך מאפשרות לכבלים להיות בלתי נראים, ולאפשר ארגון כבלים נוח במיוחד.

 

  • שרוול מעבר כבלים – ישנם מקרים, בהם נצטרך להעביר כמות גדולה של כבלים, בחלק של החדר בו לא ניתן להסתיר אותן באמצעות הצמדה לחלקו העליון של השולחן מלמטה. במקרים כאלו, לא ניתן לבצע הסתרה הרמטית, אך ניתן לבצע את החיבור באמצעות שרוולי כבלים, המאפשרים איגוד וכיסוי עבור כמות גדולה של כבלים ביחד, ואף יכולים להוות אלמנט עיצובי.

 

  • דלתיות מעבר לכבלים – דלתיות לכבלים הינן דלתות קטנות המותקנות בשולחן, ומאפשרות להעביר בהן כבל מחלקו התחתון של השולחן, לחלקו העליון. כלומר, ניתן להשתמש בפתרון של הסתרת הכבל מתחת לשולחן, וכאשר יש צורך בכך, ניתן לשלוף אותו בקלות אל מעל לשולחן, תוך שמירה על מראה אלגנטי באמצעות הדלתית.

 

  • משטחי טעינה אלחוטית – פתרון חדיש המאפשר היפטרות מוחלטת מעניין הכבלים. במקום למצוא להם פתרון למעבר חלק ולא בולט, הוא מציע אופציה של טעינה ללא כבלים. משטחים אלו מתאימים לחלק ממוצרי החשמל, ומאפשרים קלות שימוש מירבית.

זקוקים לפתרונות לארגון כבלים? פנו לחברת wise electric

בחברת wise electric תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות חשמל מכל הסוגים הקיימים כיום בשוק, עם התמחות בפתרונות חשמל המיועדים לחדרי ישיבות ולמשרדים הזקוקים למוצרים של ארגון כבלים.

החברה שמה דגש על נראות אלגנטית ומראה נקי ומוקפד. לצד זאת, גם ההשקעה ברמה הבטיחותית והפרקטית הינה משמעותית, כאשר כלל המוצרים המוצעים הינם בטיחותיים לשימוש ומאושרים על ידי התקנים הנדרשים,

ואף שימושיים במיוחד ומאפשרים פתרונות שיישארו איכותיים וטובים לאורך שנים רבות.

אם אתם זקוקים לפתרונות של ארגון כבלי חשמל, אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו וליהנות ממבחר פתרונות חשמל ואלקטרוניקה לתעשייה ומשרד. באתר תוכלו להתרשם ממגוון רחב של המוצרים שאנו מחזיקים, ממחירים נוחים, ומשירות בלתי מתפשר.

שאלות? נשמח לעזור!

התקשרו : 03-7797090

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם!