מסתיר כבלים דקורטיבי

פתרונות להסתרת שקעים

עברתם למשרד חדש, הכל מסודר ומאורגן, חדרי ישיבות מפוארים, המשרדים של העובדים נקיים ומסודרים וגם המטבח מאובזר כמו שצריך.

אך יש דבר אחד שמעיב על כל היופי הזה והוא הכבלים ש"רצים" מאחורי המחשבים והמדפסות וכל הציוד החשמלי. אז הגיע הזמן לעשות סדר גם בזה.

איך להסתיר את הכבלים במשרד?

אחד הדברים הפחות אסתטיים הם כבלים וחוטים חשמליים ש"רצים" על הרצפה ומשתלשלים בצידי הקירות. לאחר המחשבה שהושקעה בעיצוב חדר הישיבות והמשרד כולו, אין סיבה לא להשקיע גם בפתרונות חשמל מעוצבים.

למשל, מסתיר כבלים דקורטיבי. פתרון מעולה למערכות שקעים הנעשה באופן מודולארי להתקנה בכל מקום שצריך. צנרת שמגיעה מהרצפה דרך קופסה נסתרת, מסתיר כבלים דקורטיבי שמסתיר את הכבלים מאחורי הרהיטים וכמובן התקן שולחני שמתאים לחדר ישיבות אשר מסתיר את כל הכבלים מאחורי השולחן.

המשרד ממש עמוס במוצרי חשמל. אין ספק שאי-אפשר בלעדיהם. אך כמות אדירה של חוטי חשמל גם מכערת את הנוף ןאף מסוכנת. אחת הדרכים להסתיר את החוטים היא בקופסא דקורטיבית. זו בעצם תעלה סגורה, כזו העומדת כמובן בכל תקני הבטיחות האש ויכולה להתאים לכל סוג של חלל.

פתרונות להסתרת כבלים

אז נפתרה הבעיה. הימים של כבלים מבולגנים בכל רחבי המשרד חלפו מהעולם. מעכשיו יש פתרונות שונים, אפקטיביים ויפים שיוצרים מראה אסתטי ונעים לעין. לדוגמא, קופסא ארגונית לסידור הכבלים או שרוולים למעבר כבלים . היא מסתירה מפצלי חשמל, מגיני מתח וכבלים. זהו פתרון אחסון וכיסוי מושלם למפצלי חשמל כמעט בכל גודל, עם מקום נוסף לכבלים, מתאמים ועוד.

בחדר ישיבות אפשר להשתמש בהתקן שקעים השקוע בתוך השולחן. לשולחן משרדי יש גם מסתיר כבלים דקורטיבי בצורת התקן שקעים דו צדדי משני צידי השולחן. לעמדת עבודה אפשר למצוא מסתיר כבלים דקורטיבי כהתקן שקעים בעמדה או התקן שקעים לשולחן ולשידה יחד. ועוד פתרון מקסים בתור מסתיר כבלים דקורטיבי הוא ספירלה עומדת דקורטיבית המסתירה את הכבלים שעולים מהרצפה לשולחן.

הפתרונות רבים ומגוונים ומאוד דקורטיביים ויצירתיים. שקעים שהם מסתובבים, שקעים שניתן לשלוף מהשיש במטבח, קופסאות מדיה אשר נשלפות בעזרת לחיצת כפתור, התקן נסתר ופתרונות גלויים וחבויים. אפילו שקעים אשר נשלפים משולחנות עבודה ומהרצפה. כל אלו נוצרו כדי להסתיר את הכבלים.

תעלות חשמל להסתרת כבלים

וכמובן תמיד אפשר להשתמש בתעלות חשמל  פרקטיות. קיימות תעלות מסוגים שונים במגוון גדלים, עשויות מחומרים שונים. יש תעלות פלסטיק, פח, ו-PVC. כמובן שהתעלות מגיעות עם מכסים כדי לשמור על הבטיחות ולשמור על הארגון והסדר.

תעלות נוספות הן תעלות דריכה מאלומיניום, תעלות דריכה עם 4 תאים וכיסוי אלומיניום, תעלות מחורצות ברחוב משתנה, תעלות עם מחיצה היוצרות הפרדה בין סוגי כבלים, תעלות אלומיניום עם מכסה באורכים משתנים.

תעלות ופרופילים המתאימים לכבלים ועשויים מ-pvc קשיח ואלומיניום. התעלות מיוצרות לפי תקני בטיחות ואיכות בין-לאומיים וכן עם סימון תו תקן 2121 של מכון התקנים הישראלי. הם מיוצבות על-ידי מייצבים ידידותיים לסביבה שאינן מכילים עופרת.

הן מסופקות בצבע לבן אחיד וניתן ליצרן בצבעים שונים. תעלות חשמל הן בעלות אורכים קבועים וסטנדרטיים ומסופקות באריזות קרטון. במקביל יש גם תעלות בהזמנה אישית.

התעלות מיוצרות מחומר כבה מאליו כך שאינן יכולות להתלקח במקרה של קצר. הן עמידות בפני רטיבות ויכולות להגן על הכבלים.. התעלות ניתנות אף להתקנה בטוחה בטווח טמפרטורות רחב של 30-70 מעלות.

לעוד פתרונות חשמל ניתן ליצור קשר.

שאלות? נשמח לעזור!

התקשרו : 03-7797090

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם!