הסתרת שקעי חשמל

פתרונות להסתרת שקעים

לא משנה אם אתם מעצבי פנים, קבלים בעלי עסקים, או אנשים פרטיים – כולכם, כמו כל שאר האנשים בעולם, משתמשים באופן קבוע וכמעט בלתי פוסק בחשמל.

ההבדל ביניכם לבין שאר האנשים בעולם הוא, שבעת תכנון מבנה חדש – ולא משנה אם מדובר בבניין משרדים, בבית העסק החדש שלכם, או בדירה שאתם מתכוננים לבנות לעצמכם – לכם יש את הכוח והיכולת להבטיח שמעתה,

השימוש בחשמל עומד להיות נוח יותר ויעיל יותר. איך ניתן לבצע זאת? אתם בוודאי שואלים את עצמכם, והתשובה לכך פשוטה: באמצעות הסתרת שקעים.

הסתרת שקעי חשמל פתרון בטיחותי

אם מעולם לא נתקלתם בהסתרת שקעים בעבר, אתם בוודאי שואלים את עצמכם האם מדובר בבחירה כדאית והכרחית עבור הבניין שאתם בונים או מתכננים, ותוהים על פשר היתרונות של הפתרון הזה.

ובכן, יש מגוון רב של סיבות שבזכותן מערכות להסתרת שקעים הפכו לנפוצות יותר ויותר בשנים האחרונות, כאשר הראשונה בהן היא הבטיחות. שקעים חשופים מגבירים את הסיכון להתחשמלות או לקצרים חשמליים,

שכן הם יכולים להישחק, להתבלות, להיחשף ללחות ולנוזלים וכדומה. הסתרתם של השקעים מבטיחה שימוש חכם, בטיחותי ויעיל בחשמל.

הסתרת שקעים יתרונות למעצבי פנים בעלי מקצוע ופרטיים

הסיבה המרכזית לכך שהסתרת שקעים הפכה לפופולרית כל כך, הוא המראה הנקי והאלגנטי. מערכות להסתרת שקעים מגיעות במספר צבעים, כך שהן יכולות להשתלב במדויק בשאר הצבעים של החלל או הריהוט שתבחרו; כאשר השקעים מוסתרים, הם יראו כמו פאנל סולידי שלא יבלוט לעין, בניגוד למקבץ בולט של שקעים על הקיר.

הסתרת שקעים בבנייני משרדים וחדרי ישיבות 

יתרון משמעותי, שאותו ניתן לנצל במיוחד בחללי למידה ועבודה משותפים, הוא היכולת להשתמש בפאנלים להסתרת שקעים כדי ליצור תכנון מראש של שיטות עבודה. למה הכוונה בכך?

כאשר מספר תלמידים או עובדים צריכים לעבוד יחד על פרויקט משותף, לדוגמא, יהיה להם קל הרבה יותר לבצע זאת בסביבת עבודה בה ניתן לשבת יחד עם כל המחשבים – כלומר, עבור מצב כזה יתאים שולחן עגול עם שקעים מוסתרים במרכזו. הריכוז הזה של השקעים במקום ספציפי, יאפשר לכם ליצור חללי עבודה אשר מותאמים לשיטות העבודה המועדפות עליכם או על הלקוחות שלכם.

מהם סוגי הפתרונות השונים להסתרת שקעי חשמל?

ישנם כמה סוגים של פאנלים שבאמצעותם ניתן לבצע הסתרת שקעים: קיימות עמדות שקעים מלבניות ושקועות, שאותן ניתן להטמיע בחדרי ישיבות על שולחן משרדי, הסתרת שקעים לאי במטבח עמדות טעינה מוגני מים קופסאות ריצפה ועוד

קיימים מספר פתרונות מגוונים להסתרת שקעים במרחב הציבורי אשר בהן יהיה ניתן לבצע טעינה אלחוטית, וכמובן שקיים מגוון רב של פתרונות נוספים, בהתאם לצרכים השונים והייחודיים של כל קבלן או מעצב.

אם גם אתם נאבקים במציאת פתרונות להסתרת שקעי חשמל, אצלנו תוכלו למצוא מענה מקצועי, אנושי ומיומן.

מי אנחנו? חברת וויז אלקטריק סיטונאות חשמל המתמחה בפתרונות וחידושים בתחום החשמל והאלקטרוניקה.

אנו נשמח לסייע לכם בכל בעיה שבה תיתקלו בנושא, ומבטיחים לספק לכם את הפתרונות האמינים והחדישים ביותר שקיימים בשוק.

עדיין מתלבטים בין כמה דגמים או מוצרים שונים? צריכים הכוונה וייעוץ כדי להבין מה אתם מחפשים? צרו קשר, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל בעיה, שאלה ובקשה, ולצרף גם אתכם לשורה הארוכה של הלקוחות המרוצים שלנו.

שאלות? נשמח לעזור!

התקשרו : 03-7797090

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם!